http://www.mikolajkiresort.pl

mikołajki noclegMikołajki Resort mają wspaniałą tradycję pisaną dużymi literami. To znakomite centrum rekreacji i pracy znajduje się niedaleko miejscowości Mikołajki. Nocleg jest największym wyzwaniem dla leniuchów, którzy pasjami będą oddawać się przyjemnościom w spa i odpoczynkowi w luksusowych pokojach. Dla aktywnych jest prywatna plaża i kąpielisko z wypożyczalnią sprzętu. Liczne boiska, korty i place zabaw angażują trochę młodszych. To nowoczesny i prestiżowy resort Mikołajki. Nocleg kojarzony tu jest ze świetną restauracją, dużym komfortem i sporymi możliwościami spędzania wolnego czasu. Możliwość łowienia ryb i rozpalenia ogniska ucieszy amatorów przebywania na świeżym powietrzu.

Dziubas w Białce. Terytorium doskonałe

brak zdjęciaDziubas to recepta na niewygodne, tanie pokoje. Białka Tatrzańska ma teraz pensjonat, który nie odbiega standardem od hoteli. Przestronne pokoje z łazienkami i balkonem są ładnie urządzone i komfortowe. Dziubas w swojej imponującym budynku skrywa więcej niż tylko nocleg. To centrum wypoczynku i rekreacji. Do dyspozycji gości jest sauna, basen, bilard i niesamowita atmosfera w urokliwej jadalni. Dla wiecznych zmarzluchów jest sala z palącym się kominkiem. Dziubas ma parking i automatyczne zamki. Pensjonat ma wysoką jakość i tanie pokoje. Białka Tatrzańska wspaniale sprawdza się na dłuższy pobyt. Nie brakuje tu atrakcji.

Willa Klif ma w sobie nadmorską siłę

brak zdjęciaWilla Klif to nowoczesny pensjonat, który organizuje turnusy rehabilitacyjne nad morzem. Doskonała atmosfera to zasługa wyjątkowej jakości i najwyższych standardów w organizacji wypoczynku. Niebagatelne znaczenie ma profesjonalna kadra specjalistów od rehabilitacji. Willa Klif to wybór spragnionych ciszy, spokoju i odrobiny luksusu w spa i gabinetach odnowy biologicznej. Odprężające masaże, doskonałe jedzenie i sauna są do dyspozycji gości. Dobre samopoczucie zdobywa się też korzystając z uroków Jastrzębiej Góry. Turnusy rehabilitacyjne nad morzem pozwalają wrócić do pełni sił. Są zbawienne nie tylko dla ciała, ale i dla ducha.

Promenada Country dobrze wypada w roli gospodarza

brak zdjęciaPromenada Country to interesujące centrum konferencyjne nad Zalewem Zegrzyńskim. Niezwykła lokalizacja pozwala im być pionierem w organizacji atrakcyjnych pikników i przyjęć okolicznościowych. Sala na wesele w Promenadzie mieści się pod gołym niebem. Oryginalnie i z klasą można urządzić też przyjęcie w niesamowitych wnętrzach. Do dyspozycji gości jest wielki i atrakcyjny obszar prawdziwej natury. Gwieździste niebo i szum wody może być świadkiem największych przeżyć i przyczynić się do niezapomnianych wspomnień. Promenada została zaprojektowana, by wspierać rekreację i sport, ale przede wszystkim jest predestynowana do bycia gospodarzem przyjęć. Sala na wesele jest tu naprawdę piękna.

Willa Źródło sprawdzona przez dzieci

brak zdjęciaWilla Źródło to doskonałość w formie i niebanalność w zagospodarowaniu wolnego czasu. To hotel najwyższej jakości w górskiej miejscowości Tylicz. Noclegi odznaczają się pięknem i komfortem, który zyskuje wierne grono sympatyków. Wspaniałe widoki z okna, wypoczynkowy taras i oranżeria to perły w koronie Willi Źródło. To nowoczesny i bezpieczny obiekt, idealny zwłaszcza dla dzieci. Moc atrakcji w górach czeka nie tylko w miejscowości Tylicz. Noclegi są tu najwyższą przyjemnością. Po dniu pełnym wrażeń zawsze można liczyć na ciepło domowego ogniska, pływanie w basenie lub lampkę wina na pięknym tarasie.

Słynne, polskie uzdrowisko nad Morzem Bałtyckim

brak zdjęciaUzdrowisko Ustka to znany i ceniony w Polsce ośrodek leczniczy i wypoczynkowy. Kuracjusze mają możliwość zakwaterowania w trzech sanatoriach: "Promyku", "Radości" lub w "Perle". Ośrodek posiada wykwalifikowaną kadrę oraz oferuje cały szereg zabiegów leczniczych: ogólnodostępnych i przepisanych przez lekarza. Ustka to miejscowość nie tylko turystyczna, ale też uzdrowiskowa. Piękne, zalesione tereny i piaszczyste plaże to idealne miejsca do odpoczynku i wchłaniania jodu. Uzdrowisko Ustka umożliwia gościom udział w specjalnych, letnich turnusach. Przebywanie w takim miejscu ma ułatwić powrót do zdrowia.

Czy może być lepszy sposób na spędzenie wolnych chwil niż weekend spa?

brak zdjęciaCzy może być lepszy sposób na spędzenie wolnych chwil niż weekend spa? Znalezienie równie atrakcyjnego zamiennika jest trudne, więc zdecydowanie warto poprzestać na ofercie internetowej marki www.sporthotel.pl. Renomowany ośrodek w sercu Polski zaprasza w swoje progi przybyszów z bliższych i dalszych zakątków. Bogata strefa SPA to dopiero początek specjalizacji, niemniej jednak to właśnie ten element zyskał aprobatę grupy docelowej. Weekend spa to chwile pełne relaksu dla ciała i duszy, regeneracji sił oraz dążenia do wewnętrznej harmonii. Nie dziwi zatem fakt, że liczba odwiedzających Hotel Sport stale rośnie.

www.mleczarniahostel.pl

noclegi wrocławMleczarnia zaprasza wszystkich turystów na wygodne noclegi. Wrocław to miasto, w którym spotykają się ludzie z pasją, interesujący i pełni życiowej energii. Analogicznie jest w Mleczarni. To miejsce pełne wigoru i kulturalnego zacięcia. Na kilkudziesięciu metrach kwadratowych udało im się stworzyć niepowtarzalny klimat. Tu zawierają się nowe przyjaźnie i spełniają marzenia o spokojnym wypoczynku. W klubokawiarni można oddać się kontemplowaniu chwili przy filiżance kawy. Mleczarnia funkcjonuje w samym sercu miasta, ale mentalnie jest jakby obok niego. Tu można liczyć na wyjątkowo spokojne noclegi. Wrocław daje niesamowitą energię i pozostawia fantastyczne wspomnienia.

Więcej z tej kategorii: 0 | 1 | 2