Willa Źródło sprawdzona przez dzieci

brak zdjęciaWilla Źródło to doskonałość w formie i niebanalność w zagospodarowaniu wolnego czasu. To hotel najwyższej jakości w górskiej miejscowości Tylicz. Noclegi odznaczają się pięknem i komfortem, który zyskuje wierne grono sympatyków. Wspaniałe widoki z okna, wypoczynkowy taras i oranżeria to perły w koronie Willi Źródło. To nowoczesny i bezpieczny obiekt, idealny zwłaszcza dla dzieci. Moc atrakcji w górach czeka nie tylko w miejscowości Tylicz. Noclegi są tu najwyższą przyjemnością. Po dniu pełnym wrażeń zawsze można liczyć na ciepło domowego ogniska, pływanie w basenie lub lampkę wina na pięknym tarasie.

Słynne, polskie uzdrowisko nad Morzem Bałtyckim

brak zdjęciaUzdrowisko Ustka to znany i ceniony w Polsce ośrodek leczniczy i wypoczynkowy. Kuracjusze mają możliwość zakwaterowania w trzech sanatoriach: "Promyku", "Radości" lub w "Perle". Ośrodek posiada wykwalifikowaną kadrę oraz oferuje cały szereg zabiegów leczniczych: ogólnodostępnych i przepisanych przez lekarza. Ustka to miejscowość nie tylko turystyczna, ale też uzdrowiskowa. Piękne, zalesione tereny i piaszczyste plaże to idealne miejsca do odpoczynku i wchłaniania jodu. Uzdrowisko Ustka umożliwia gościom udział w specjalnych, letnich turnusach. Przebywanie w takim miejscu ma ułatwić powrót do zdrowia.

weekend spa

Czy może być lepszy sposób na spędzenie wolnych chwil niż weekend spa?Czy może być lepszy sposób na spędzenie wolnych chwil niż weekend spa? Znalezienie równie atrakcyjnego zamiennika jest trudne, więc zdecydowanie warto poprzestać na ofercie internetowej marki www.sporthotel.pl. Renomowany ośrodek w sercu Polski zaprasza w swoje progi przybyszów z bliższych i dalszych zakątków. Bogata strefa SPA to dopiero początek specjalizacji, niemniej jednak to właśnie ten element zyskał aprobatę grupy docelowej. Weekend spa to chwile pełne relaksu dla ciała i duszy, regeneracji sił oraz dążenia do wewnętrznej harmonii. Nie dziwi zatem fakt, że liczba odwiedzających Hotel Sport stale rośnie.

www.mleczarniahostel.pl

noclegi wrocławMleczarnia zaprasza wszystkich turystów na wygodne noclegi. Wrocław to miasto, w którym spotykają się ludzie z pasją, interesujący i pełni życiowej energii. Analogicznie jest w Mleczarni. To miejsce pełne wigoru i kulturalnego zacięcia. Na kilkudziesięciu metrach kwadratowych udało im się stworzyć niepowtarzalny klimat. Tu zawierają się nowe przyjaźnie i spełniają marzenia o spokojnym wypoczynku. W klubokawiarni można oddać się kontemplowaniu chwili przy filiżance kawy. Mleczarnia funkcjonuje w samym sercu miasta, ale mentalnie jest jakby obok niego. Tu można liczyć na wyjątkowo spokojne noclegi. Wrocław daje niesamowitą energię i pozostawia fantastyczne wspomnienia.

Więcej z tej kategorii: 0 | 1 | 2