http://e-pakowarka.pl/159-owijarki-do-palet

owijarka paletW dzisiejszych czasach owijarka palet, to produkt bardzo pożądany przez wiele firm, które posiadają własne magazyny i muszą odpowiednio zabezpieczyć ładunek. Dodatkowo wysokiej klasy owijarka do palet pozwoli nam na zredukowanie zużycia folii i tak znacznie mniej jej zużyje niż w przypadku owijania ręcznego przez pracowników. Jeśli prowadzimy duży zakład pracy i codziennie musimy owijać wiele palet folią typu stretch, to musimy zastanowić się nad tym aby zakupić wysokiej klasy owijarkę. Takie rozwiązanie pozwoli nam ułatwić pracę dla naszych pracowników, a także usprawni cały proces i palety będą znacznie szybciej i dokładniej zapakowane. Owijarka palet to maszyna, która jest w stanie owinąć kilkadziesiąt palet na godzinę i nie wymaga żadnej przerwy w pracy w porównaniu do pracowników fizycznych. Pracownik będzie musiał tylko od czasu do czasu wymienić folię w owijarce i na tym zakończy się cała praca związana z czynnościami pracownika przy maszynie. Na rynku mamy dostępne różne maszyny i powinniśmy dopasować owijarka do palet dostosowaną do naszych potrzeb.

Wózki widłowe w Słupsku dzięki firmie Emtor

brak zdjęciaNie tylko bardzo dużych miastach są wykorzystywane różnego rodzaju wózki widłowe. Słupsk nie należy oczywiście do największych metropolii w Polsce, ale również tutaj działają firmy, które muszą przewozić towary na paletach w obrębie swojego magazynu lub zakładu przemysłowego. Nawet w takim mieście więc potrzebne są różnego rodzaju i posiadające różne napęd wózki widłowe. Słupsk jest miastem, w którym również bardzo chętnie wykorzystywane są wózki widłowe renomowanej firmy Yale. Dystrybutorem tych wózków widłowych, który oferuje ich sprzedaż lub wynajem, a także pełny serwis i opiekę nad nimi, jest przedsiębiorstwo Emtor.

nity strukturalne

Atrakcyjny wybór nitów i nitonakrętekSpecjalnością naszego przedsiębiorstwa są różnego rodzaju elementy złączne takie jak nity. W naszej ofercie można znaleźć bardzo szeroki wybór wariantów produktów z tej kategorii - począwszy od klasycznych nitów nierdzewnych, poprzez nity strukturalne, a skończywszy na specjalnych kategoriach nitów dwuelementowych czy wzmacnianych. Naszą specjalnością są nity strukturalne o specjalnych zastosowaniach (w tym w kategoriach Avdel, Huck czy Masterfix). Oferujemy hurtowe ilości nitów i innych elementów złącznych na bardzo atrakcyjnych warunkach cenowych. Szczegóły oferty znajdują się na stronie firmy.

Wysokiej jakości wycinarki wodne i serwis

brak zdjęciaWaterjet to między innymi wysokiej klasy wycinarka wodna precyzyjnie tnąca różnego rodzaju materiały wodą pod bardzo wysokim ciśnieniem. Technologia ta zyskała w ostatnich latach na popularności i jest stosowana w wielu gałęziach przemysłu, w których dzielone materiały nie mogą mieć zmienionej struktury po procesie obrabiania. Cechą charakterystyczną stosowania tej technologii jest brak wysokich temperatur podczas procesu. Samo wycinanie wysokociśnieniowym strumieniem wody jest procesem bardzo prostym i wydajnym. Nasza firma dostarcza sprawdzone i odpowiednio skonfigurowane stanowiska do dzielenia różnych materiałów strumieniem wody pod wysokim ciśnieniem. Poza nowoczesnymi urządzeniami, jak na przykład wycinarka wodna, oferujemy również części zamienne oraz serwis na terenie Polski. Nasz serwis działa szybko i sprawnie. Dostępne w magazynie części zamienne dostarczamy tego samego dnia lub następnego dnia roboczego. Klienci otrzymują też wsparcie techniczne ze strony naszych doświadczonych pracowników.

http://zigler.eu/aerosols/automatic-line

aerosol filling linesZigler is a company which specialises in delivering products like for example all efficient aerosol filling lines. This experience has resulted in high professionalism and unchanging, maximum quality of products, which is appreciated by regular customers and those who have just discovered this good producer. It is then one of the best producers of aerosol filling lines. It always uses the best and the most advanced technologies which will always be the best and which will never disappoint us. We can always count on a professional advice and assistance in choosing the best products. Moreover, Zigler is a company which uses the best materials to produce everything. We will never be disappointed by a quality of services offered there for us now.

http://windy-raczkowski.pl/projektowanie-wind/

windy montażInwestorzy budowlani realizujący różnego rodzaju budynki w dzisiejszych czasach praktycznie w każdym przypadku sięgają po bardzo wygodne dla mieszkańców, zaś w przypadku budynków użyteczności publicznej użytkowników, windy. Montaż dźwigów różnego rodzaju bardzo często realizują firmy, które same zajmują się ich wytwarzaniem, dzięki czemu oferują nie tylko wytwarzane przez siebie produkty, ale również ich fachowy montaż, konserwację i w przypadku ewentualnych awarii - serwis. Przy takiej kompleksowej ofercie możemy bez obaw powiedzieć, że pod najlepszą możliwą opieką znajdują się w naszym budynku windy. Montaż dźwigów windowych jest również ofertą firmy Raczkowski, które jest znanym i realizującym bardzo wiele różnorodnych zamówień producentem wind w Polsce.

http://lodos.pl/oferta/chlodnictwo/serwis-chlodniczy/

serwis chłodniczyFirma Lobo"s zajmuje się głównie sprzedażą urządzeń do klimatyzowania pomieszczeń, jak też maszyn chłodzących, ale prowadzić też profesjonalny serwis chłodniczy, w którym naprawiane są wszystkie mniej lub bardziej poważne usterki regałów chłodniczych, agregatów czy szaf do trzymania zmrożonej żywności. Serwis chłodniczy dokonuje także okresowych przeglądów dostarczanych przez klientów urządzeń, sprawdzając czy nie dochodzi w nich do wycieku freonu i innych stosowanych w nich gazów, jak również czy nie należy wymienić poszczególnych podzespołów. Serwis oferuje możliwość nawiązania stałej współpracy i regularnego wykonywania napraw.

Urządzenia do produkcji lodów świderków

brak zdjęciaFirma Basat została założona przez konstruktorów posiadających wieloletnie doświadczenie w produkcji maszyn dla przemysłu. Oferowane są nowoczesne maszyny do lodów świderków, które umożliwiają uliczną sprzedaż zimnych słodyczy. Konstruowane urządzenia działają w sposób automatyczny, umożliwiając obsługę osobom bez doświadczenia. Proces wytwarzania lodów jest sterowany cyfrowo, co zapewnia najlepszą jakość wytwarzanego produktu. Maszyny do lodów świderków stanowią nieodzowne wyposażenie lokali gastronomicznych w miejscowościach letniskowych czy hotelach i restauracjach. Przedsiębiorstwo Basat dostarcza w pełni zautomatyzowane rozwiązania dla lodziarni ulicznych oraz sezonowych straganów. Urządzenia do lodów działają bardzo efektywnie, pobierając niewielkie ilości energii elektrycznej. Firma posiada w ofercie zarówno nowe urządzenia, jak i maszyny używane i sprzęt po sezonowy. Oferowane są atrakcyjne warunki współpracy oraz możliwość wypożyczenia urządzeń gastronomicznych. Produkowane maszyny są trwałe, niezawodne i łatwe w obsłudze.

Doskonale działające ogrzewanie dla ciebie

kocioł piec na pelletyW naszej szerokości geograficznej niezwykle ważne jest, by zapewnić sobie ciepło zwłaszcza w miesiącach jesiennych i zimowych. Możliwość taką daje wiele rodzajów współcześnie montowanych instalacji grzewczych, ale niemal w każdej z nich potrzebny jest odpowiedni kocioł. Piec na pellety to coraz częściej wybierany przez naszych klientów sposób na zapewnienie sobie przyjemnego ciepła nawet wtedy, gdy za oknem temperatura spada znacznie poniżej zera stopni Celsjusza. Powstały dzięki sprasowaniu pod wysokim ciśnieniem odpadów drewnianych i innego rodzaju materiału o dużej wartości energetycznej, pellet pozwoli ci na utrzymanie odpowiedniej temperatury przez wiele godzin. Nasi sprzedawcy doradzą ci natomiast, jaki powinieneś wybrać kocioł. Piec na pellety skonstruowany jest w taki sposób, by nie trzeba było kontrolować jego pracy bardzo często. Dzięki tej wygodzie znalazł uznanie wśród wielu osób dążących do stworzenia niezawodnego i ekonomicznego sposobu na ogrzewanie domów jedno i wielorodzinnych.

Technologia najazdowa ważenia samochodów.

brak zdjęciaBardzo często w zakładach wydobywczych lub przemysłowych są wykorzystywane specjalne rozwiązania, które umożliwiają ważenie towaru znajdującego się na pojazdach ciężarowych. Do wykonania najdokładniejszych pomiarów wykorzystuje się wagi samochodowe najazdowe. Tego rodzaju rozwiązania są zrobione przy zastosowaniu najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych. Dodatkowo warto zaznaczyć, że nowoczesne wagi samochodowe najazdowe charakteryzują się ponadprzeciętną solidnością wykonania. Ich poszczególne elementy konstrukcyjne cechują się masywnością i wytrzymałością w kontakcie z różnego rodzaju niesprzyjającymi czynnikami zewnętrznymi. Oprócz tego należy podkreślić, że kupno tych wyjątkowych urządzeń nie wiąże się z nadmiernym wydatkiem pieniędzy.

Laboratoryjne odczynniki chemiczne

brak zdjęciaSpecjalizujemy się w zaopatrzeniu laboratoriów przemysłowych i naukowych w odczynniki chemiczne oraz wszelkie urządzenia pomiarowe. W naszej ofercie znajdują się ponadto chłodziarki, cieplarki, zamrażarki i sprzęt niezbędny do prawidłowego funkcjonowania każdego laboratorium. Posiadamy szerokie kontakty handlowe oraz wielu kontrahentów, dla których sprowadzamy najlepsze wyposażenie. Dostarczamy wysokojakościowe odczynniki chemiczne dla laboratoriów służby zdrowia, ośrodków naukowo-badawczych oraz instytutów działających w przedsiębiorstwach produkcyjnych. Wszystkie dostarczane urządzenia pochodzą od najlepszych producentów, dlatego gwarantują poprawne działanie laboratorium i wykonywanie prawidłowych pomiarów. Jakość dostarczanych odczynników ma niebagatelny wpływ na końcowe wyniki badań laboratoryjnych w służbie zdrowia czy przemyśle. Zaopatrujemy przemysł, placówki naukowo-badawcze, uniwersytety i branżę medyczną. Jesteśmy zorientowani na klienta, dlatego zapewniamy sprawną i terminową obsługę.

Szybki i bezproblemowy transport pneumatyczny.

brak zdjęciaW transporcie pneumatycznym ważną rolę odgrywa wygoda użytkowania. Za bezproblemowy transport materiałów sypkich odpowiedzialne są, m.in. łuki ze stali nierdzewnej, za ich pomocą dokonamy zarówno sprawnego montażu, jak i demontażu. W razie potrzeby w łatwy sposób zmienimy układ linii. Ogromną zaletą okazuje się możliwość wielokrotnego zastosowania rur. Firma Cromostal oferuje kompleksowe zaopatrzenie w materiały nierdzewne, kwasoodporne, żaroodporne oraz aluminium. Łuki ze stali nierdzewnej to jedynie część oferowanego przez nich asortymentu. Partnerzy firmy Cromostal mają zapewniony dostęp do korzystnych rozwiązań logistycznych, oraz atrakcyjnych form finansowania transakcji.

Szybkie skanowanie kodów kreskowych

brak zdjęciaPowszechnie stosowaną technologią we współczesnym handlu są kody kreskowe, z którymi każdy spotyka się na co dzień, kupując dowolne produkty. Do ich odczytywania i podawania informacji o produkcie służy skaner kodów kreskowych, który możemy kupić w niskich, przystępnych cenach między innymi w internetowym sklepie Jantar. W propozycji ofertowej wyróżnionego sklepu odszukamy wyłącznie skanery pochodzące od czołowych producentów, gwarantujących niezawodne produkty. Skaner kodów kreskowych obecnie musi znajdować się na wyposażeniu każdego sklepu, nie sposób obyć się w dzisiejszym świecie bez tej jakże ułatwiającej życie technologii. Kody kreskowe są powszechnie stosowane i wykorzystywane nie tylko w szeroko rozumianym handlu, lecz także w przemyśle, usługach kurierskich czy na przykład w usługach transportowych. W opisywanym sklepie spotkamy się także z produktami pokrewnymi do skanerów kodów kreskowych.

Wysokiej jakości części precyzyjne

brak zdjęciaFirma „Dellner components” jest to renomowany producent komponentów przeznaczonych dla branży kolejowej, morskiej wydobywczej i im podobnym. Wysokiej jakości części precyzyjne jakie znajdują się w ofercie są w stanie sprostać nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom wymagającego klienta. Głównym profilem działalności firmy jest inżynieria pod zamówienie, w związku z czym klient może otrzymać nie tylko pojedyncze części (precyzyjne) ale także cały system. Jeśli zachodzi potrzeba zmiany konstrukcji wyrobi wykwalifikowana kadra specjalistów, potrafi wykazać się elastycznością. Ponadto części precyzyjne oferowane przez firmę zasługują na uwagę także dlatego iż kontrahent ten zapewnia ich bardzo wysoką jakość, optymalizację kosztów i co najważniejsze terminową realizację zamówienia.

http://www.metal-chem.com/owijarka-do-palet-metalchem.php

owijarki do paletFirma z długoletnią tradycją - „MetalChem” posiada w swojej ofercie owijarki do palet. Głównym przeznaczeniem tych produktów jest owijanie folią towarów, które są składowane na paletach. Najczęściej stosowane są tam, gdzie wymagane jest uzyskanie bardzo dużej wydajności przy niskich nakładach pracy i pieniędzy. Zwykle są to centa dystrybucyjne. Dzięki zastosowaniu owijarki do palet można uzyskać spore oszczędności. Przejawiają się one między innymi przez to iż obniżają się koszty zużycia folii, proces pakowania zwiększa swoja wydajność, owijanie przy użyciu owijarki pozwala na równomierne i identyczne spakowanie określonego typu produktów. Najważniejsza zaleta jest jednak bez wątpienia to, iż owijarka gwarantuje stabilność ładunku, a dzięki profesjonalizmowi firmy zostanie ona dobrana odpowiednio do indywidualnych potrzeb jakie posiada klient, dlatego też warto zainteresować się ofertą tejże firmy.

Piece przemysłowe dostosowane do indywidualnych parametrów

brak zdjęciaPiece przemysłowe są produkowane na indywidualne zamówienia i zgodne z parametrami klienta. Ich zakres temperatur wynosi najczęściej od 100 do 1200 stopni Celsjusza. Mogą mieć zasilanie elektryczne lub gazowe, a ich konstrukcja jest w pełni dostosowywana do infrastruktury danego zakładu, materiałów i obrabianych przez Klienta produktów, poszczególnych wymagań odnośnie załadunku i rozładunku pieca. Rzesz jasna, stopień zaawansowania, jakie prezentują poszczególne piece przemysłowe, jest także zależny od możliwości ekonomicznych danej firmy. Producenci pieców przemysłowych najczęściej oferują kompleksowe usługi – nie tylko dostarczają produkt, montują i uruchamiają, ale także przekazują pracownikom danego zakładu wiedzę na temat jego działania i obsługi.

piece zębiec - http://kociołcenowy.pl

www.kociołcenowy.plOdpowiednia temperatura w domu to komfort i zdrowe, dobre samopoczucie mieszkańców. Warto więc zadbać o rozwiązania, które umożliwią nam utrzymanie ciepła w mieszkaniu a jednocześnie zminimalizują koszty jakie ponosimy za opał. Takie są właśnie piece Zębiec. To połączenie lat tradycji i doświadczeń z nowoczesnymi rozwiązaniami. Solidne i staranne wykonanie z najwyższej jakości materiałów sprawia, że piece te posłużą swoim użytkownikom przez długie lata. Są to bowiem urządzenia bezawaryjne, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Piece Zębiec w atrakcyjnej ofercie cenowej znajdziesz w sklepie Kocioł Cenowy. Szeroka i różnorodna oferta to gwarancja, że znajdziesz piec idealnie dostosowany do potrzeb oraz wielkości Twojego gospodarstwa domowego.

WYnajem podnośników oraz podestów ruchomych

brak zdjęciaW przypadku wykonywania prac budowlanych, w tym przeprowadzanych na wysokościach, bardzo przydatnymi maszynami są podnośniki hydrauliczne i zwyżki. Firma Cramo umożliwia swoim klientom dostarczenie takich sprzętów, gdyż posiada w sortymencie podesty ruchome - wynajem i wypożyczanie takich maszyn jest tanie, a przy tym są one transportowane za darmo na miejsce wskazane przez klienta, bez dodatkowych kosztów. W ofercie znajdują się profesjonalne i amatorskie podesty ruchome. Wynajem największych podestów wymaga podpisania specjalnych umów, gdyż są one najbardziej wartościowe i ich ewentualne uszkodzenia muszą być ubezpieczone. W ofercie widnieją podesty ruchome sprężynowe, teleskopowe, elektryczne, spalinowe oraz przegubowe. Wszystkie te maszyny produkowane są przez najlepszych na świecie specjalistów, zajmujących się ich wytwarzaniem. Są one dostępne do zamówienia w Cramo drogą internetową lub na miejscu.

Wynajem samochodów w stolicy Wielkopolski

brak zdjęciaFirma działająca na polskim rynku pod nazwą ARG jest przedsiębiorstwem, które zostało zarejestrowane jako wypożyczalnia samochodów. Poznań jest miastem, w którym wiele osób i firm chętnie korzysta z oferty związanej z wypożyczaniem pojazdów. We flocie opisywanej firmy znajdują się auta osobowe znanych marek, które charakteryzują się różną wielkością oraz pojemnością silnika. Dużym atutem jest możliwość rezerwacji samochodów przez Internet. Jest to ważne udogodnienie, jakie oferuje opisywana wypożyczalnia samochodów. Poznań to miasto, w którym znajduje się bardzo ważny oddział tej wypożyczalni.

Dystrybucja części do maszyn rolniczych

brak zdjęciaPrzedsiębiorstwo, które działa na polskim rynku pod nazwą Ambroży jest firmą handlową, która zajmuje się sprzedażą najwyższej jakości materiałów siewnych, nawozów, środków ochrony roślin oraz produktów do domu i ogrodu. Opisywany sklep rolniczy sprzedaje również części Gregoire Besson oraz komponenty pasujące do wielu innych maszyn i pojazdów rolniczych. Są to oryginalne części charakteryzujące się ogromną trwałością i niezawodnym działaniem przez długi czas. Oczywiście części Gregoire Besson i inne produkty mogą być kupowane w atrakcyjnych cenach za pośrednictwem Internetu. Firma przyjmuje wiele form płatności internetowych.

Więcej z tej kategorii: 0 | 1